<

HİZMET SÖZLEŞMESİ

Lütfen dikkatlice okuyun.

HİZMET SÖZLEŞMESİ

GÜNCEL - 09.09.2017.

SÖZLEŞMENİN YÜRÜRLÜĞE GİRİŞİ VE SÜRESİ

MÜŞTERİ'nin sunucuadresi.com’a ait Site’den online hizmet başvurusu yapması, akabinde hizmetin aktivasyonu ile sözleşme yürürlüğe girer. Sözleşme süresizdir. MÜŞTERİ’nin aylık ödemeler yapmak suretiyle abone olması halinde dahi Sözleşme süresizdir. .

GENEL MADDELER

1. Kullanilan hizmet neticesinde para iadesi talep edilemez(Hizmet kullanilmadigi takdirde masraflar düşülerek iade yapılır)

2. SunucuAdresi.com yetkililerinin haberi olmadan kesinlikle sunucu devredilemez, kiralanan sunucular 2. ve ya 3. sahıs kişiler ile takas edilip ve(veya) satılma gibi işlemlerde bulunulamaz.Aksi halde hizmet sözleşmeniz tek taraflı olarak fesh edilir.

3. Üyelik bilgileri müşteri tarafından üye olunma sırasında girilen bilgilerdir. Bu bilgiler yapilan işlemlerde baz alınacağından müşteri ve üyenin bu bilgileri hatasız,eksiksiz ve doğru girdiği varsayılmaktadır.

4. Sunucu kiralama hizmetinden yararlanacak olan müşteriler, yeni siparişlerinden sonra teslim etme suresini (1-3 Saat) beklemek ile sorumludur.

4.a: Müşteri, yeni siparişte, ekstra mod vb işler istediginde 3. maddedeki süreye bu isteklerin gercekleştirilme süresi eklenerek teslim edilme süresi buna bağlı olarak degişir.

4.b: SunucuAdresi.com'un satış sırasında bahsettiği tüm şartları müşteri kabul etmiş sayılır.

5. Sunucunuzda bir sorun ve (veya) ayar değişikliği gerekli oldugunda SunucuAdresi.com yetkilileri disinda 3. şahıslara yaptırdığınız ayar değişikliğinden SunucuAdresi.com sorumlu degildir.

6. Dolu aldığınız sunucuların doluluğu SunucuAdresi.com'a aittir.Oyuncuları taşıyamazsınız.

7.a MSN veya herhangi bir iletişimde SunucuAdresi.com personelleri ve yetkilileriyle argo,küfür ve(veya) dengesiz konuştuğunuz taktirde hizmet sözleşmeniz tek taraflı olarak fesh edilir veya ilgili yetkilinin kararina gore işlem yapilir.

7.b Sunucu Yöneticileriniz veya oyuncularınız MSN veya herhangi bir iletişimde SunucuAdresi.com personelleri ve yetkilileriyle argo,küfür veya dengesiz konuşması durumunda bu yetkili ilgili kişiyi sunucudan banlama hakkına sahiptir.

8. SunucuAdresi.com sunucularınızda ki log kayitlarını, demo, konuşma geçmişlerini 3.şahıslar ile paylaşabilir.

9. Kiralanan sunucularda herhangi başka Sirkette bulunan sunucu IP reklamlarının yapılması yasaktır.Yapıldığı taktirde suncuya el konulup, İP değiştirilir.

10. Sunucu isminde hostumuzdaki diger sunuculara karşi küçük düşürücü kelimeler sarfetmek,hakaretlerde bulunmak,baska şirketlere ait hizmetin reklamini yapmak kesinlikle yasaktir.Uyarıya rağmen değiştirmediği taktirde sunucu kapatılıp, hizmet sözleşmesi tek taraflı olarak fesh edilir.

11. Sunucuyu teslim aldığınız andan itibaren sizden başka 2. ve(veya) 3. şahıs kişilerle SunucuAdresi.com muhattap olmaz.Sunucuyu sadece 1 kişi üzerine alabilir.

12. Yasa ve ceza kanunlarına göre ihlal edilen içerikler fark edildiği takdirde SunucuAdresi.com, sunucu hizmetini tamamen durdurma hakkını saklı tutar.

13. Sunucu sahipleri sunucularini güncel tutmaktan sorumludur.

14. Şirketimize ait olan bir sunucuda başka bir sunucuya ait ip vermeniz yasaktır.

15.Sunucularınızın doluluğu Sunucuadresi.com a ait olduğu için sunucunuzu keyfi olarak kapalı tutamazsınız

16. Sunucuların kullanımı ve bu site (sunucuadresi.com) uzerinden satın alınacak hizmetleri yukarida belirtilen madde ve koşullar kabul edip hizmet almış sayılacaktır.

ÜCRET VE ÖDEME

17. Ücretler ilk sipariş ile peşin olarak tahsil edilir ve aksi belirtilmediği sürece dönem sonunda otomatik olarak kapatılır.

18. MÜŞTERİ, ilgili Hizmetlerine ilişkin ödemelerini Sunucu Kontrol Panelinden "MUHASEBE" bölümüne ödeme yaptığına dair haber vermek ile yükümlüdür

19. MÜŞTERİ, Sunucu kontrol panelinden takip ettiği ödeme tarihini 1 gün geciktirir ise sunucusu silinir ve(veya) kiralanır.Sunucunun önceki sahibi eğer sunucuyu tekrar almak ister ise 1yeni siparis vermek zorundadir.

20. Sunucuadresi.com, MÜŞTERİ’nin banka havalesi yolu ile ödemeyi seçmesi durumunda Site’de belirtilmiş olunan banka hesabına,başvuru sırasında MÜŞTERİ bilgilerinde belirtilen kişi yada kurum adına açılmış hesaptan 3 (üç) takvim günü içerisinde havalenin gerçekleşmesi sonucu Sunucuadresi.com hizmet aktivasyonunu yapar ve MÜŞTERİ’yi bilgilendirir.Ödemelere ait tüm masraflar MÜŞTERİ’ye aittir.

21. Sunucuadresi.com bu sözleşmeyi değiştirme hakkini saklı tutar